KURUMSALLAŞMAK SİZİN DE HAKKINIZ

Ülkemizin, dünya pazarında yer alabilmesi ve uluslararası rekabet ortamında adını daha güçlü duyurabilmesi, kaliteli ürün ve hizmet üretebilmesine bağlıdır.

Hızla gelişen üretim ve hizmet sektöründe; ulusal ve uluslar arası zeminlerde, sürekli büyümeyi ve müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli kriterlerden biri "Kalite Rekabetini" hayata geçirebilme anlayışıdır. Buna da firma içindeki "Toplam Kalite Yönetimi" ile ulaşılmaktadır.

Devlet; girişimciliğin yaygınlaşması ve işletmelerin gelişmesi, büyümesi ve teknolojiye hızla ayak uydurabilmeleri için çok çeşitli başlıklar altında birçok destek sunmaktadır.

Personel desteğinden reklam desteğine, fuar desteğinden belgelendirme desteğine vb.. 100 ün üzerinde başlıkta sunulan desteklerden maalesef birçok kobinin haberi olmamaktadır.Ya da prosedür ve bürokratik işlemler nedeni ile kobiler bu desteklerden yararlanamamaktadır.

KYS DANIŞMANLIK şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Sizde bu hibe ve desteklerden yararlanmak üzere doğru bir secim yaparak danışmanlık hizmetimizden yararlanın. Siz işlerinizle meşgul olun uzman danışmanınız tüm bürokratik işlemlerinizi ve müracaatlarınızı sizin adınıza takip etsin.

KURUMSALLAŞMAK & DEVLET DESTEKLERİ, TEŞVİK VE HİBELERDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

Yeni bir Yatırım Düşünüyorsanız !
Ar-Ge Proje Desteklerinden yararlanmak istiyorsanız !
İşinizi büyütmek veya yurtdışına açılmak istiyorsanız !
Güçlü bir işletme olmak istiyorsanız !
Çalışanlarınızdan verim almak istiyorsanız !
Devletin sağladığı teşvik, hibe ve desteklerden yararlanmak istiyorsanız !
KYS DANIŞMANLIĞI MUTLAKA ARAMALISINIZDetaylı bilgi için bize ulaşın